Podziękowania Darczyńcom

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy w roku 2019 jak 2020 przekazali 1% podatku na Stowarzyszenie „SZANSA-DOMOWY SZPITAL”. Dzięki Państwa wsparciu będziemy w stanie przeprowadzić wiele akcji, które umilą pobyt pacjentom „Domowego Szpitala”. Pandemia wprowadziła dużo ograniczeń, wiele naszych planów musieliśmy zmienić lub przełożyć na inny termin. O wszystkich naszych akcjach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Gorąco dziękujemy wszystkim Państwu za indywidualne wpłaty i dary rzeczowe na rzecz Stowarzyszenia „SZANSA-DOMOWY SZPITAL”. Wdzięczność, radość i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka to słowa, które przychodzą na myśl, kiedy wspominamy rodziny pacjentów, które same pytały jak mogą pomóc i wpłacały datki na Stowarzyszenie działające przy „Domowym Szpitalu”.

ZARZĄD „SZANSA-DOMOWY SZPITAL”

Powrót na początek strony